
Niklas Vindel (25) fra Drammen og Madelen Voreland Berås (21) fra Kristiansand jubler og har blitt 150 000 kroner rikere hver etter å ha gått til topps i årets utgave av realityserien Paradise Hotel.
Se vår populre bildeserie med Madelen som kaster klærne i modellkåringen Miss Glamour of Scandinavia.Omag.no har denne uken fått flere tips om at Niklas hadde bestemt seg for å stikke av med alle pengene, ettersom de to vinnerne måtte gjennom en troskapstest for å avgjøre hvordan pengene skulle deles.
Men det stemte altså ikke.
- Da jeg var med i fjor sa jeg at jeg ville stlkke av gårde med alle pengene hvis jeg vant. For det usagnet fikk jeg så mye pes at jeg bestemte meg for å vise at jeg er en snill gutt nå. Og Madelen fortjente pengene sine, hun hadde jo vært der inne fra første dag, sier Vindel til Seher.no.
Madelen hevder hun heller ikke vurderte å stikke av med premiepotten selv.
- Man må være to for å vinne, og vi har støttet hverandre i flere uker. Jeg visste at jeg aldri kom til å slippe kula, så fikk resten bare gå som det ville, sier den søte sørlandsjenta, som allerede tidlig i programmet viste at hun var en populær deltager da hun ble kåret til Miss Paradise.
TV3 har bestemt seg for å lage en ny sesong med Paradise Hotel, og jakten på nye deltagere er allerede igang.