
Fredrikstadjenta Marielle Mathiassen og Fredrikstad Turnforening kom ikke til finalen i "Norske Talenter" tiltross for sitt imponerende show.
Men likevel får vi se mye av den supersexy 20-åringen på TV fremover.
Ifølge velinformerte kilder har nemlig TV3 plukket ut Marielle som den brystfagre baben i årets utgave av Robinson-ekspedisjonen.
LES OGSÅ: Nakenmodell i Norske Talenter
- Hun har gått igjennom alle opptaksrundene og skal være klar til å reise til Malaysia der TV-opptakene foregår, uttaler kilden til OnlineMagasinet.
Etter vår Robinson-avsløring mandag morgen har TV3 nå bekreftet opplysningene.
- Hun utpreger seg som en jente som ser ut til å ha glimt i øyet og kan passe til å være med i en slik sammenheng, sier TV3s informasjonsmedarbeider Line Vee Hanum.
Marielle har som kjent gjort stor suksess det siste året. Sist med sin deltagelse i "Norske Talenter" på TV2, og tidligere i år som reklamebabe for blant annet Pepsi Cola.
I mars gikk hun helt til topps i kåringen av Vi Menn-piken 2007, og i fjor høst ble hun babe-kjendis i Storbritannia etter å ha posert naken i The Sun.
LES OGSÅ: Marielle til topps
Også i fjor var OnlineMagasinet tidlig ute med å avsløre at Linni Meister skulle lyse opp som babe i realityserien.
LES OGSÅ: Blir superbabe på TV3
Flere modellbyråer og en rekke glamourmodeller skal ha vært aktuelle som årets Robinson-baben, blant annet kjendisstripper Juliannna Skartland og Ukens Babe-modellene Kathrine Pehrsson (24) fra Asker og Katrine Cornelia Lindh (24) fra Fredrikstad.
- Det var modellbyrået mitt Model Factory som meldte meg på, og jeg kom til andre opptaksrunde, forteller Kathrine Pehrsson til OnlineMagasinet.
Se mer på Kathrine Pehrssons Blogg
Se Katrine Cornelia Lindh som Ukens Babe her
Etter det vi erfarer reiser de norske Robinson-deltagerne til Asia for å starte innspillingen i begynnelsen av mai.