(faksimile fra nettsiden)
Naken-Lene florerer på nettet
Det florerer av bilder på nettet med Playboy-aktuelle Lene Alexandra Øien (25) fra dengang hun var stripper og nakenmodell i Lek, Cats og Coktail.
Lene Alexandra Øien skal posere for Playboy. Det melder herremagasinets egne nettsider denne uken.
Det er videoen 'My boobs are OK' som har åpnet Playboys øyne for den brystfagre norske skjønnheten.
'Musikken er ubehagelig å høre på, men videoen er absolutt verd å se', kommenterer magasinet på sin
blogg.
Som kjent er det ikke første gang Lene kaster alle klærne. Som 19-åring fremsto hun splitter naken i mykpornobladene Lek, Cats og Cocktail.
Ifølge eget utsagn fikk hun 12 000 kroner for bildeseriene. Lene jobbet på den tiden som stripper.
I ettertid hevder Lene Alexandra at hun angrer på disse nakenbildene - tiltross for at det var disse som sørget for starten på karrieren.
Etter det OnlineMagasinet erfarer kjøpte Lene Alexandra for noen år siden rettighetene til bildene fra Lek, Coktail og Cats.
Likevel er selvsagt bildene spredt for alle vinder og publisert på nettet, blant annet på
dette norske nettforumet.
(Du må kanskje registrere deg gratis for å se bildene)
Her har Lene Alexandra selv logget seg på og bedt om at bildene blir fjernet - samtidig som hun har drevet reklame for sin egen nettside og musikkvideo.
I et innlegg på forumet skriver hun også at 'Dere skal ikke se bort ifra at det kommer flere nakenbilder fra meg i fremtiden...'
Og det får vi altså nå etter all sannsynlighet.
Liker du denne saken?