Se mer av den nakne MGP-artisten

Her er de sjokkerende nakenbildene ...

Les hele saken

Se mer av Silje (19) fra Son

Her er de usensurerte bildene ...

Les hele saken

Se mer av Annette (18) fra Trondheim

Nydeligere dame skal du lete ...

Les hele saken

Nakensjokk med Camilla på Tenerife

Se bildene av nydelige Camilla ...

Les hele saken

VIP 4 desember: Emilie fra Hønefoss

Deilige Emilie Sophie Thorvig (20) ...

Les hele saken

VIP 14. desember: Lisa fra Kirkenes

Lisa Bakkejord (23) fra Kirkenes ...

Les hele saken

SUPERDUO: Tina Elise Lihaug (t.v.) og Beathe Grøgård er radarpar i modellbransjen.<br> <b>TAKK TIL <a href="http://www.lshop.no" target=_blank>LSHOP.NO</a> OG <a href="http://www.glamourtopz.no" target=_blank>GLAMOURTOPZ.NO</a> FOR KLÆR.</b>

KLIKK HER FOR Å SE FLERE BILDER (21 BILDER)

Beathe og Tina: Norges hotteste modellsjefer

Beathe Grøgård og Tina Elise Lihaug i Show Models er hverken redde for å sjefe eller for å vise seg frem.

Liker du denne saken?

Fakta om Tina og Beathe

Navn: Beathe Grøgård
Alder: 29
Bosted: Spydeberg
Gjør til daglig: Modell, modellmamma, driver butikken Dildodama i Askim Babe-erfaring: OnlineMagasinet, Vi Menn, FHM, Gatebil, med mye mer.

Navn: Tina Elise Lihaug
Alder: 21
Bosted: Vinstra
Gjør til daglig: Modell og modellmamma, utdannet frisør
Babe-erfaring: OnlineMagasinet, Vi Menn, FHM, Gatebil

Følg livet til Beathe Grøgård på bloggen hennes her.

Følg livet til Tina Elise Lihaug på bloggen hennes her.

Her er hjemmesiden til modellbyrået Show Models.

Bli VIP - se de usensurerte bildene og video av Beathe og Tina!


For fem år siden startet hun sin karriere som
Ukens Babe i OnlineMagasinet. Nå er Beathe Grøgård (29) fra Spydeberg en av veteranene blant norske glamourmodeller, og håper å toppe karrieren med å vinne FHMs Forsidejakten i år.

Samtidig overlater hun roret i modellbyrået sitt Show Models til den sexy gudbrandsdølen Tina Elise Lihaug (21) fra Vinstra.

Rett og slett for å konsentrere seg fullt og helt om å selge sexleketøy i sin egen butikk Dildodama!

Tre år har gått siden Beathe startet som modellmamma, og nå har hun overlevd alle kjendismodellbyråer som Rask Models, Team Aylar og LA Divaz. For å nevne noen.

- Det er veldig gøy å jobbe som modell, men rik blir du ikke i Norge. Derfor velger jeg å konse om butikk og familie, sier Beathe til OnlineMagasinet.

Hun kommer fortsatt til å eie byrået, men hennes modellkollega Tina skal ta seg av alt av daglig mas og jag.

Tina Elise Lihaug er ikke helt ukjent for våre faste lesere. I fjor høst fikk hun omtale på de fleste norske nettsteder etter at OnlineMagasinet skrev om hennes hysterisk morsomme strippestangtabbe.

Videoen der blondinen faller i gulvet og får stangen i hodet har gått sin seiersgang på Youtube, og er nå snart er sett av 25 000.

- Hehe ja, strippestangen er pakket bort for godt nå, sier en litt pinlig berørt Tina.

- Er det det pinligste du har vært med på?

- Nei, kanskje ikke. Det var enda verre da jeg hadde mitt første undertøysshow på et utested i Oslo, og måtte trippe gjennom hele det fullstappede diskoteket i gjennomsiktig truse for å komme opp til scenen.

- Hva med deg, Beathe, noen pinlige opplevelser?

- Det må være en gang vi hadde danseshow på et utested hvor ingen visste at vi skulle komme, og det bare var seks stykker som så på. Men vi måtte jo bare gjøre jobben vår, uansett! Tror de seks var fornøyd.

- Det kan ikke være lett for en pen dame å være sjef for en masse andre pene damer?

- Nei, jeg har etterhvert at den viktigste egenskapen for en modellmamma er å være streng. Ellers sklir bare alt helt ut, sier Beathe.

- Når man både er modell selv, og samtidig modellmamma, tror jeg den største utfordringen er å fordele jobbene rettferdig til alle, og ikke ta alle de beste jobbene selv. Selv om man kunne hatt lyst til det, kommenterer den nybakte modellsjefen Tina Elise Lihaug.

Se den sexy videoen fra fotoopptaket med Tina og Beathe her.

Liker du denne saken?

MEST LEST

SISTE SAKER

Vil du bli Omag Babe?

Slik melder du deg på.

Les hele saken

Nå vil hun på forsiden

Årets Babe Linda Tollefsjord er ...

Les hele saken

Her er Norges nye babe-håp

Event Models vil bli Norges ...

Les hele saken

Puss puss - så får du sex!

Du dropper aldri tannpussen etter ...

Les hele saken

Anette: Fifty Shades er for kjedelig!

UKENS BABE: Anette Linnea Vagle ...

Les hele saken

UKENS VIP: Anette fra Ålgård

Gå ikke glipp av Anette ...

Les hele saken

UKENS VIP: Anette fra Ålgård

Gå ikke glipp av Anette ...

Les hele saken

Ukens VIP: Michelle fra Jørpeland

Michelle Fjermestad (19) elsker badboys ...

Les hele saken

DIRTY GIRL: Lydia (18) fra Stavanger

Nydelige og usjenerte Lydia Merete ...

Les hele saken

VIP: Silje fra Horten

Silje Henriksen (23) er et ...

Les hele saken

UKENS VIP: Anette fra Ålgård

Gå ikke glipp av Anette ...

Les hele saken

Ukens VIP: Michelle fra Jørpeland

Michelle Fjermestad (19) elsker badboys ...

Les hele saken

DIRTY GIRL: Lydia (18) fra Stavanger

Nydelige og usjenerte Lydia Merete ...

Les hele saken

VIP: Silje fra Horten

Silje Henriksen (23) er et ...

Les hele saken