B
li VIP og se de USENSURERTE bildene av Annikens - garantert naturlig vare!Vi lagde først en tittel her som du syns ble litt vel puppefiksert. Men gutta er vel opptatt av puppene dine?
- Hehe, jo, gutter er opptatt av de, ja. Er du fornøyd med dem selv?
- Jeg vet ikke egentlig, kan du ikke heller spørre om noe annet.Ok, da. Hva driver du med når du ikke ser fantastisk ut foran kamera?
- Jeg studerer økonomi på høyskole i Bergen.Så du er flink med penger?
- Nei, ikke i det hele tatt, jeg er kjempedårlig med penger. Det er derfor jeg trenger å lære litt.Hvordan dårlig?
- Nja, jeg bruker opp alt jeg har på klær og sko.Du kommer fra Asker, men bor nå i Bergen. Hvor finner du de kjekkeste guttene?
- Det er nok i Asker. Jeg vet ikke helt hvorfor jeg syns det, kanskje fordi jeg ikke er så veldig glad i bergensdialekten.Hvordan sjekker man deg opp?
- Jeg liker veldig dårlig å bli sjekket opp, foretrekker å sjekke gutter selv. Hvilke sjekketriks bør menn absolutt holde seg unna?
- Man bør holde seg unna alle typiske sjekketriks. Å spandere masse drinker fungerer også dårlig.Er det noen triks du bruker selv?
- Nei, men jeg pleier som regel å få det som jeg vil.Du har vakre øyne også, får du mye komplimenter for dem?
- Ja, det hender.På Facebook-profilen din står det at du er i et forhold til en jente - har du noe på gang?
- Neida, det er bare for moro skyld.Du liker å feste, er utelivet best i Asker eller Bergen?
- Det er overraskende bra i Bergen, faktisk. Metro kan anbefales.Hvordan er et bra party for deg?
- Masse folk, god stemning og mye mojito.Men det nytter altså ikke å prøve å sjekke deg opp ved å slenge ti mojito på bardisken?
- Nei. Eller jo. Kanskje litt.PS: Oppskrift på mojito som gjør garantert gjør Anniken fornøyd finner du her!