Bli VIP
for å se Ragni totally naked - og alle våre andre frekke babes!Bli VIP for å se Ragni totally naked - og alle våre andre frekke babes!Bli VIP for å se Ragni totally naked - og alle våre andre frekke babes!
Hei Ragni, hvordan er det å være Norges frekkeste førskolelærer?
- Det er veldig gøy, jeg klager ikke på den tittelen!
Men det høres ikke ut som du er i barnehagen nå?
- Nei, nå er jeg i Magaluf. Det har gått i ett med arbeid i hele sommer, så nå måtte jeg rømme landet og slappe av litt.
Magaluf, da tenker jeg bare på fulle damer med tequilashots på puppene!
- Hehe, jeg har ikke sett noe til det enda, men skal ut i kveld, så det blir spennende å se.
Men tilbake til bygda Hyen utenfor Florø der du bor til daglig - er det mye baksnakking?
- Jeg får jo noen kommentarer - og mange flere positive enn jeg hadde trodd.
Hva er det peneste du har hørt?
- Det peneste, den er litt vrien... skal vi se. Jo det må være en som skrev til meg og ville gifte seg med meg. Bedre kan det vel ikke bli.
Se alle våre nakne Omag-babes her
Se alle våre nakne Omag-babes her
Se alle våre nakne Omag-babes her
Hva med stygge blikk og jantelov?
- Jeg får ingen stygge blikk som jeg legger merke til, men det er kanskje fordi jeg ikke bryr meg. Jeg gjør som jeg vil uansett.
Men du. Utifra bildene jeg av og til får av deg på Snapchat så er du også en skikkelig grisejente!
- Haha, ja jeg har visst blitt det - om jeg ikke var det fra før. Det stemmer at jeg akkurat har overtatt gården til mine foreldre, og der har vi blant annet 300 griser.
Så nå er du også Norges frekkeste bonde!?
- Hehe, ja, jeg tror ikke jeg har så mange konkurrenter når det kommer til bondejenter som tar nakenbilder, iallfall. Norges mest sexy bonde vil jeg gjerne være.
I Østerrike bir Bondeungdomslaget ut en kalender hvert år med nakne bondejenter som poserer på traktorer og halmballer. Burde vi ikke fått noe sånt i Norge, også?
- Jo! Jeg vet ikke om norske bønder fokuserer så veldig på sånt, men for meg høres det veldig morsomt ut!
Se bildene av de nakne bondejentene fra Østerrike her