Bli VIP - se alle de USENSURERTE bildene av Carolina og alle våre andre babes - nye VIP-bilder hver dag!
Carolina Vincent (24) fra Krokstadelva utenfor Drammen startet sin modellkarriere som Ukens Babe hos oss like etterat hun hadde fylt 18. Allerede som 17-åring hadde hun modelldrømmen, men måtte pent vente med shooten til myndighetsdagen.
- Jeg kommer nesten i julestemning når jeg ser igjen disse bildene, sier Caroline til Omag.no.Hun sitter på et fly mellom Los Angeles og New York i USA i det øyeblikket vi legger ut bildene av henne i dagens luke.
Caroline har flere ganger vært finalist i kåringer som Vi Menn-piken og FHMs forsidejakten. De siste par årene har hun store deler av tiden bodd og jobbet som modell og danser i California. Skjønnheten kommer opprinnelig fra Chile i Sør-Amerika, og har dermed hett, latinsk blod i årene!
- Jeg savner den norske julematen, men skal feire julen med venner i New York i år. Forhåpentligvis får jeg kommet til Norge i februar, forteller hun.- Hva er dine juleønsker i år?
- Aller mest ønsker jeg meg nye Christian Loboutin-sko - jeg syns de er råsexy og det skulle være en lov som tilsa at alle kvinner måtte ha et par, skriver hun til oss på Facebook fra flysetet.- Noen frekke ønsker?
- Det skader aldri med noen nye morsomme leketøy man kan prøve ut!
Denne bildeserien og intervjuet ble publisert første gang i 2008.