
Strippemodellen og FHM-spaltisten Caroline Andersen (23) fra Oslo vil bli Norges nye pornodronning.
Denne uken skal hun prøvefilme til sin aller første erotiske film, og jakter på norske menn som vil kaste klær og hemninger foran kamera.
- Det virker som om det er mye vanskeligere å få tak i menn enn kvinner til pornofilmer her i landet, sier Caroline Andersen til OnlineMagasinet.
LES OGSÅ: Stripper for å betale skatten
En rekke norske jenter har de siste årene laget sine egne erotiske nettsider og deltatt i frekke filmer.
Pornografiske bilder og filmer har også lagt grunnlag for karrieren til våre mest profilerte glamourmodeller som Aylar og Lene Alexandra.
Men med unntak av Thomas 'Rocco' Hansen er finnes det knapt noen norske menn som har gjort karriere i pornobransjen.
- Det skyldes ikke nødvendigvis at norske menn er så prippne, men rett og slett at markedet har vært lite, kommenterer Andersen.
Hun vil ha tak i menn som har god selvkontroll når det kommer til sex, og som ellers ikke tar seg selv så høytidelig.
- Det er veldig få menn som egner seg som pornostjerner. De fleste klarer ikke å ha sex på kommando, innrømmer hun.
- Må man ha ekstrem sexlyst for å være pornostjerne?
- Nei. De må ha stor sexapetitt, men like viktig er det at de klarer å forholde seg profesjonelt til det hele. Det nytter ikke å melde seg som en "kåt gutt fra Fredrikstad som vil ha sex på film", fastslår Caroline, som også er på jakt etter flere norske jenter.
- Jeg tror det finnes mange vanlige, norske jenter som godt kan tenke seg å kaste hemningene foran kamera, mener 23-åringen.
Caroline Andersen er i dag stripper på heltid med kunstnernavnet "Strippeline". Hun er utdannet innen markedsføring, og har sjokkert sine barndomsvenner på Oslos beste vestkant ved å satse på erotikkbransjen.
- Jeg tjener bra på mine frekke strippeshow, men i Skandinavia blir du ikke rik som pornostjerne, innrømmer hun.
- Men jeg er utrolig fascinert av pornografi, og derfor vil jeg også prøve meg som pornofilm-regissør.
- Har nordmenns holdning til pornografi endret seg?
- Både ja og nei. Folk har blitt mer åpne, og i dag er det jo nesten flaut for en jente å si at hun ikke ser på porno. Likevel er det ikke akseptert i vanlig forstand, mener Andersen.
Du kan komme i
kontakt med Caroline Andersen via hennes hjemmeside her.