Syv av ti har hatt sex i bilen
Bilen er det mest populære stedet å ha sex, hvis det skal foregå utenfor husets fire vegger. Hele syv av ti har hatt bilsex, viser en undersøkelse
Tekst: Arne D. Skalmeraas
Publisert: 13.08.2003
Liker du denne saken?
Bilen er ett av våre favorittsteder å ha sex - iallfall hvis vi skal tro en undersøkelse som nylig er gjennomført på internett i Storbritannia.
Ifølge denne undersøkelsen er du faktisk i mindretall hvis du ikke har hatt bilsex. Hele syv av ti har prøvd ut denne formen for sengelek.
Dermed er bilen det absolutt mest populære stedet for erotikk når det foregår utenfor hjemmets fire vegger.
Her er noen råd til deg som har lyst til å prøve, men er redd for å dumme deg ut:
1. Finn et usjenert sted, hvor du ikke forstyrrer noen eller risikerer å bli forstyrret.
2. Ha helst på deg klær som er lette å ta av.
3. Hvis akten skal foregå i forsetet, bør setene innstilles i en vinkel på 45 grader. Da unngår du ryggskader.
4. Husk alltid å trekke til håndbrekket.
5. Sett gjerne et vindu på gløtt. Da unngår du at bilen dugger på vinduene, og at dere får mangel på oksygen!
Liker du denne saken?