
Brystfagre Ukens Babes fikk maks oppmerksomhet og stormende jubel fra gutta da de entret scenen for å vise undertøy fra nettbutikken Hotshop.no på utestedet Mac'n i Eidsvoll i helgen.
Anette Wassli, Sylvia Stordalen Sletten og russebabe Athena Anwari er ikke redde for å vrikke på rumpa foran publikum, og sørget for heit stemning på utestedets tradisjonsrike "erotisk aften".
Blant de lettkledde babesene var også modellene Charlotte Holst og Disjah Louhibi, samt den sexy DJ-en Maria Johansen fra Tromsø.
Mange av Eidsvolls søteste damer hadde også iført seg minimalt med klær for å vise seg frem på dansegulvet, til guttas store fryd.
- Dette ble en fantastisk kveld, sier en fornøyd Andre Skogsrud, innehaver av utestedet Mac'n til OnlineMagasinet.
Fullt så heite var ikke to småsure svenske strippetvillinger som også holdt et lite show. Duoen syns visst de var litt for viktige til å bli fotografert av OnlineMagasinet.
- Du får ikke lov å ta bilder av oss hverken når vi går rundt eller holder show, utbasunerte den ene av tvillingdamene (til høyre) bryskt til vår fotograf.
Dessverre får vi derfor ikke vist våre lesere det lille tvillingshowet. Men strengt tatt - dere går ikke glipp av så mye. Blide, norske jenter er langt å foretrekke!
15. oktober blir det forøvrig erotisk aften i alle lettkledde damers hovestad: Jessheim. Vi er selvsagt tilstede når det hele går av stabelen på utestedet Gartneriet.